Co jest w naszych materacach?

Warstwy w naszych materacach tworzą surowce o różnej twardości i elastyczności. Odpowiednie ich dobranie pozwoli stworzyć Ci materac taki jakiego potrzebujesz.

Materace Dream by Dream składają się z kilku warstw surowców wysokiej jakości. Dzięki tym warstwom możesz stworzyć materac, który sprosta Twoim oczekiwaniom i pozwoli Ci cieszyć się komfortowym snem.

Lateks – który odpowiada za uczucie komfortu i wygody. Warstwa lateksu jest wykonana z naturalnego mleczka kauczukowego, które nadaje materacowi wyjątkowej elastyczności punktowej
Końskie włosie – posiada właściwości wentylacyjne i termoregulujące
Naturalne włókna kokosowe – wzmacniają materac i pozwalają utrzymać odpowiednią pozycję kręgosłupa
Pianka kaltschaum – wysokiej jakości materiał, który równomiernie podtrzymuje kręgosłup, bez ucisku na uwypuklone miejsca. Cechuje się większą sprężystością, a tym samym wytrzymałością na odgniatanie

4 proste kroki doboru spersonalizowanego materaca DreambyDream

  1. Wybierz odpowiedni rozmiar materaca – materac musi pasować do rozmiaru łóżka, sprawdź wymiary wewnętrzne łóżka – długość i szerokość materaca powinna być taka sama jak wymiary ramy łóżka.

Materace DreambyDream produkujemy w standardowych rozmiarach ale możemy wykonać dla Ciebie również materac w niestandardowym rozmiarze. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat sposobu zamówienia materaca w wymiarach niestandardowych, prosimy o kontakt.

2. Wybierz odpowiednią warstwę komfortu – możesz wybrać pomiędzy warstwą lateksową, która doskonale łagodzi nacisk na kręgosłup, lub wybrać warstwę z wiskozowej pianki, która dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła i daje przyjemne uczucie otulenia.

3. Wybierz odpowiednią regulację ciężaru – w środku naszego materaca masz możliwość wybrania, poziomu na którym ma się znaleźć warstwa końskiego włosia i kokosu, które to pozwolą utrzymać Twój kręgosłup w odpowiedniej pozycji.

4. Wybierz odpowiedni poziom wzmocnienia – możesz je uzyskać stosując warstwę z końskiego włosia i naturalnego włókna kokosowego. Zastosowanie w trzeciej warstwie kokosu i końskiego włosia zarówno w warstwie drugiej jak i trzeciej jest zalecane szczególnie dla osób których kręgosłup potrzebuje silniejszego wsparcia.

Aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie materaca do Twojego ciała zaprojektowaliśmy warstwę wzmacniającą, która pasuje do każdego typu sylwetki. Specjalne nacięcia w okolicy ramion i bioder dopasowują się do Twojego ciała aby dać Ci jeszcze lepsze uczucie odprężenia.

1 Warstwa – możesz wybrać pomiędzy warstwą lateksową, która doskonale łagodzi nacisk na kręgosłup, lub wybrać warstwę z wiskozowej pianki, która dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła i daje przyjemne uczucie otulenia
2 Warstwa – w środku naszego materaca masz możliwość wybrania, poziomu na którym ma się znaleźć warstwa końskiego włosia i kokosu, które to pozwolą utrzymać Twój kręgosłup w odpowiedniej pozycji
3 Warstwa – Wybierz odpowiedni poziom wzmocnienia – możesz je uzyskać stosując warstwę z końskiego włosia i naturalnego włókna kokosowego. Zastosowanie w trzeciej warstwie kokosu i końskiego włosia zarówno w warstwie drugiej jak i trzeciej jest zalecane szczególnie dla osób których kręgosłup potrzebuje silniejszego wsparcia
Skorzystaj z naszego konfiguratora materacy i śpij tak jak lubisz

Zobacz jakie to proste

Zobacz jakie to proste

Zobacz jakie to proste