Dostawy w standardzie Home Delivery

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego prócz dbania o jakość naszych produktów, dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Chcemy, aby moment dostawy zakupionego przez Ciebie produktu był najprzyjemniejszym momentem dnia. Dzięki dostawie w standardzie Home Delivery realizowanej przez firmę DTS, dajemy Ci możliwość cieszenia się zamówionym produktem bezpośrednio po dostawie.
Zamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony niezależnie od wagi i piętra przez doświadczony, dwuosobowy zespół, który zajmie się jego rozpakowanie, potwierdzeniem zgodności i braku uszkodzeń, ustawieniem w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i wyniesieniem zbędnych opakowań.

Szczegóły dostawy

  • Dwuosobowy zespół pracowników
  • Dostawa w wybranej porze dnia
  • Wniesienie niezależnie od piętra
  • Rozpakowanie towaru
  • Drobny montaż mebli tapicerowanych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wyrzucenie opakowań
  • System śledzenia przesyłek

System śledzenia przesyłek

W ramach realizowanej usługi transportowej otrzymasz link do systemu śledzenia przesyłek, dzięki któremu nie tylko poznasz szczegóły swojego zlecenia, ale także uzyskasz możliwość zmiany adresu i terminu dostawy. Ponadto w ramach systemu powiadomień mail/sms będziemy informować Cię o aktualnym statusie realizacji, a także zweryfikujemy poziom Twojego zadowolenia, które jest dla nas rzeczą najważniejszą.

Dwuosobowy zespół

Każda dostawa realizowana jest przez dwuosobowy zespół fachowców dzięki czemu mamy pewność właściwej obsługi zlecenia niezależnie od gabarytu przewożonego mienia czy ilości związanych z nim prac dodatkowych takich jak montaż czy instalacja.

Dowóz towaru do Klienta

Towar dostarczany jest pod wskazany przez Klienta adres za pośrednictwem specjalnie przygotowanego do tego celu meblowozu zaopatrzonego we wszelkiego rodzaju zabezpieczenia takie jak pasy mocujące czy podłoga antypoślizgowa.

Wniesienie towaru

Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra nasz zespół wniesie zamówiony towar z należyta dbałością o mienie Klienta. Nasi specjaliści zwracają szczególna uwagę na bezpieczeństwo zarówno przewożonego mienia jak również otoczenia.

Rozpakowanie sprzętu

Rozpakowanie towaru w obecności Klienta to kluczowy element przy zgłaszaniu ewentualnych reklamacji nabytego towaru. Nasi pracownicy zrobią to dbając o to by nie uszkodzić przewożonego sprzętu, a także zadbać o komfort Klienta.

transport z wniesieniem dts