Spełniamy marzenia o komfortowym śnie.

DREAM by DREAM

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości materacy, które wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta i dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres.

O nas

DREAM by DREAM

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości materacy, które wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta i dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres.

Markę Dream by Dream stworzyliśmy z zamiłowania do zdrowego trybu życia, którego komfortowy sen jest podstawowym elementem.
Jedną trzecią doby spędzamy śpiąc, zatem od rodzaju materaca zależy jakość naszego wypoczynku, a tym samym zdrowie, samopoczucie i wydajność w ciągu dnia.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, wiemy, że dla większości osób wybór odpowiedniego materaca, stanowi nie lada wyzwanie, tym bardziej, że jest to decyzja, która wpływa na stan naszego zdrowia przez wiele lat.

Dlatego w Dream by Dream nie oferujemy standardowych rozwiązań, ale dobieramy model materaca indywidualnie, po dokładnej analizie Twoich potrzeb i preferencji.
Następnie wykonujemy materac w najlepszej dla Ciebie konfiguracji takich parametrów jak: stopień twardości, ergonomia, wytrzymałość, antyalergiczność, przewiewność i jakość wykończenia.

Oferujemy materace dwustronne oraz materace partnerskie o dwóch różnych twardościach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego z użytkowników.

Spośród dostępnych na rynku materiałów, do produkcji materacy Dream by Dream wybieramy wyłącznie te, które są produkowane w Polsce i spełniają najwyższe normy jakościowe. Bazujemy na naturalnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia surowcach.

Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji z zakupu i możliwość zwrotu towaru w okresie od 30. do 60. dnia od daty jego odbioru.

Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom, spełnimy Twoje marzenia o komfortowym śnie.

Co nas wyróżnia

100% komfortu dla pleców

W trosce o zdrowie i prawidłowe ułożenie Twojego ciała podczas snu, stosujemy wysokoelastyczne wypełnienia o różnym stopniu twardości, dopasowujące się do Twojej wagi i naturalnych krzywizn kręgosłupa.

Doskonałe właściwości wentylacyjne materacy

Oferujemy unkalne połączenie wytrzymałych wysokoelastycznych materiałów z surowcami naturalnymi, takimi jak końskie włosie i włókno kokosowe, aby zapewnić naszym produktom lepszą cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci.

Certyfikowane I bezpieczne materiały

Nasze materace są wykonane z naturalnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

BEZPROBLEMOWY ZWROT

Nasz materac nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz prawo zwrotu bez podawania przyczyny. Odbierzemy materac od Ciebie w uzgodnionym terminie i zwrócimy Ci pieniądze.

Przejdź do regulaminu
30 nocy by pokochać nasz materac

30 dni bezpłatnego testowania

Kupując materac w standardowym sklepie masz możliwość położenia się na nim tylko na krótką chwilę, aby ocenić stopień twardości materaca.
Tymczasem optymaly okres, którego potrzebuje Twoje ciało, aby przyzwyczaić sie do nowego materaca wynosi 30 dni. Po tym czasie użytkownia Twój organizm powinien już odczuwać maksymalny komfort podczas snu. Jeśli materac nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go oddać bez podania przyczyny.

Indywidualne podejście do potrzeb klienta

Nie sprzedajemy uniwersalnych rozwiązań. Każdy z nas ma inną budowę ciała oraz nawyki dotyczące wygodnej dla siebie pozycji podczas snu. Dlatego każdy materac wykonujemy indywidualnie po analizie potrzeb klienta. Dobieramy odpowiednią dla Ciebie twardość, elastyczność i rodzaje wypełnień.

Materace dwustronne i partnerskie o różnej twardości

Możesz zamówić u nas materac dwustronny o różnych stopniach twardości oraz materac o podwójnej szerokości (tzw. partnerski) z dwoma rodzajami wypełnienień dopasowanych do wagi i potrzeb każdego z użytkowników.

Antybakteryjne i antyalergiczne pokrowce

Materace wyposażone są w antybakteryjne i antyalergiczne pokrowce, z miękkiej I przyjemnej w dotyku dzianiny, którra zapwenia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci.

60 dni na zwrot towaru

W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo zakupu oraz 100% satysfakcji z użytkowniania naszych materacy, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu towaru w okresie od 30. do 60. dnia od daty jego odbioru.

Bezpłatny transport

Zapewniamy bezpłatny transport materaca wraz z wniesiem pod drzwi Twojego mieszkania, w ciągu 10 dni od daty przyjęcia zamówienia do realizacji.

10 lat gwarancji

Nasze materace przetrwają próbę czasu. Na dowód tego udzielamy 10 letniej gwarancji.

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

Zadzwoń lub napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania najdokładniej jak to możliwe.